TC01220179 TOMAC 20 V 9,0 Ah litium-ion-batteri
- Høy kapasitet: 9,0 Ah for lengre driftstid.
- Høy utladning: 10C utladningshastighet for krevende applikasjoner.
- Pålitelig bygning: 20,8 V, 18650-celler, 0,98 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC01220179 |
| Produkt | 20 V 9,0 Ah litiumbatteri |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20,8 V |
| Utgjevingart | 10C |
| Celle-spesifikasjon | 18650 |
| Elektrisitetsnivå | 9AH |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 0.98kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 15 × 16 × 10 cm |
| Nett/gross vekt | 7 kg / 8 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI