TC01220176 TOMAC 20 V 2,0 Ah litium-ion-batteri
- Kompakt kapasitet: 2,0 Ah for lettere, daglig bruk.
- Høy utladning: 10C utladningshastighet for stabil effekt under belastning.
- Kvalitetsbygget: 20,8 V, 18650-celler, kun 0,37 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC01220176 |
| Produkt | litiumbatteri på 20 V, 2,0 Ah |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20,8 V |
| Utgjevingart | 10C |
| Celle-spesifikasjon | 18650 |
| Elektrisitetsnivå | 2 Ah |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 0.37KG |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 15 × 16 × 10 cm |
| Nett/gross vekt | 6 kg / 7 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI