TC01220175 TOMAC 20 V litiumrasklader (2,0 A utgang)
- Hurtiglading: 20,8 V/4,0 A utgang med CC/CV-lading for effektive ladesykler.
- EU-strømklar: Inngang på 200–240 V vekselspenning, 50/60 Hz med europeisk støpsel.
- Holdbar og bærbar: 1,5 m VDE2×0,5 strømledning og lettvektutforming på 0,3 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC01220175 |
| Produkt | 20 V litiumlader (4,0 A utgang) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Input | 200–240 V vekselspenning / 50–60 Hz |
| Utgang | 20,8 V / 4,0 A |
| Tilbehør |
1,5 meter strømledning / VDE 2 × 0,5 Europæisk stekk |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 0.3kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 15 × 13 × 10 cm |
| Nett/gross vekt | 4,5 kg / 5,5 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI