TC01220173 TOMAC 16 V 2,0 Ah litiumbatteri
- Stabil utgang: 16,8 V Li-ion-batteripakke for verktøy og enheter uten ledning.
- Høy utladningshastighet: 10C utladningshastighet for krevende belastninger.
- Kompakt utforming: 18650-celler, kapasitet på 2,0 Ah, lettvekt på 0,23 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC01220173 |
| Produkt | 16 V 2,0 Ah litiumbatteri |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 16,8V |
| Utgjevingart | 10C |
| Celle-spesifikasjon | 18650 |
| Elektrisitetsnivå | 2 Ah |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 0.23kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 15 × 13 × 10 cm |
| Nett/gross vekt | 4 kg / 5 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI