TC01220172 TOMAC 16 V litiumlader (2,0 A utgang)
- Bred inngangsspenning: 110–240 V vekselstrøm, 50/60 Hz for global bruk.
- Stabil lading: 16,8 V/2,0 A med konstant strøm + konstant spenning (CC/CV)-lading.
- Praktisk utforming: én ladeport, europeisk stikkontakt, 1,5 m VDE2×0,5 strømledning, lettvekt på 0,18 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC01220172 |
| Produkt | 16 V-litiumlader (2,0 A utgang) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 16V |
| Input | 110–240 V vekselspenning/50 Hz–60 Hz |
| Utgang | 16,8 V/2,0 A |
| Tilbehør |
1,5 meter strømledning / VDE 2 × 0,5 Enkelt ladeport / europeisk støpsel |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 0.18kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 15×10×10 cm |
| Nett/gross vekt | 3 kg / 4 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI