TC01220171 TOMAC 12 V, 2,0 Ah litiumbatteri
- Stabil utgang: 12,6 V Li-ion-batteripakke for trådløse verktøy/enheter.
- Høy utladningshastighet: 10C utladningshastighet for krevende belastninger.
- Kompakt bygning: 18650-celler, kapasitet på 2,0 Ah, lettvekt på 0,18 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC01220171 |
| Produkt | 12 V 2,0 Ah litiumbatteri |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 12,6V |
| Utgjevingart | 10C |
| Celle-spesifikasjon | 18650 |
| Elektrisitetsnivå | 2 Ah |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 0.18kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 15×10×10 cm |
| Nett/gross vekt | 3 kg / 4 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI