TC40B TOMAC 40 W RMS draagbare Bluetooth-luidspreker, TWS, AUX/USB/AC, BASS Boost (CE)
- 80 W piekvermogen / 40 W RMS-vermogen met BASS Boost voor krachtige lage tonen.
- TWS-koppeling en twee EQ-modi voor veelzijdig gebruik in verschillende luistomgevingen.
- Robuuste werkplekconstructie met AUX/USB/AC-ingangen en een 5 V / 2,1 A USB-uitgang.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC40B |
| Product | Bluetooth-luidspreker voor op de werf |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Motortype | Zonder borstel |
| USB-uitvoerpoort | 5 V / 2,1 A |
| Ingangsspanning | 110–240 V |
| Piekkracht | 80W |
| Geregistreerde vermogen | 40W (20 W × 2 ) |
| Interface | AUX / USB / AC |
| Bluetooth-voeding | 5–30 meter |
| Diversen | 2 × 3 inch full-range drivers |
| Speelmodi | AUX/USB/BT |
| Verbindingsfunctie | TWS-koppeling |
| Twee EQ-modi | Werktijden / vrijetijdstijden |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,8 kg / 3,2 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 55 × 37 × 45 cm |
| Net/Gross Gewicht | 16,8 kg / 19 kg |
| MOQ | 1000 stuks |
| Leveringstijd | 50 dagen |
| 20GP | 2040 stuks |
| Certificaat | CE |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI