TC1327SP TOMAC rolkast voor garage – gereedschapswagen met 1 lade
- 1 lade voor georganiseerde opslag van gereedschap
- 3 planken voor grotere apparatuur
- Zijden pindabord voor het ophangen van gereedschap
- Glad rollende zwenkwielen met rem
- Compact ontwerp voor gebruik in de werkplaats
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Trolley Specificaties | Details |
| Totale afmetingen | 70*35*67 cm (met zwenkwielen 76 cm) |
| Afmetingen binnenplank | 69*34 cm |
| Lade afmetingen | 59,5*30*6,5 cm |
| Materiaal | Koudgerold staal |
| Dikte |
Plank: 0,6 mm Paal: 0,7 mm |
| Draagvermogen vloer | 40KG |
| Totale draagcapaciteit | 100kg |
| Casters grootte | 3" |
| Materiaal van de zwenkwielen |
PP 2 zwenkwielen, 2 vaste wielen |
| Accessoires | \ |
| Kwaliteit per karton | 1PC |
| Verpakkinggrootte: | 72*37*21 cm |
| Net/Gross Gewicht | 12,0 kg / 13,0 kg |
| aantal stuks per 20-foot-container | \ |
| laadcapaciteit 40HQ | 513 stuks |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 45 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI