TC1323SP TOMAC zwaarlastige gereedschapswagen met pindabord
- Zijden pindabord voor gereedschapsorganisatie
- Hoog draagvermogen tot 90 kg per blad
- Versterkt stalen frame voor duurzaamheid
- Combineert opslagmogelijkheden en mobiliteit
- Ideaal voor professionele werkplaatsopstelling
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Trolley Specificaties | Details |
| Totale afmetingen | 81,5 × 46 × 94 cm (met wielen) |
| Afmetingen binnenplank | 73 × 45,6 × 5,7 cm |
| Materiaal | Koudgerold staal |
| Dikte |
Lade: 0,8 mm Frame: 1,2 mm |
| Draagvermogen vloer | 90KG |
| Totale draagcapaciteit | \ |
| Casters grootte | 4" |
| Materiaal van de zwenkwielen |
PP 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen |
| Accessoires | \ |
| Kwaliteit per karton | 1PC |
| Verpakkinggrootte: | 88 × 51,5 × 28,5 cm |
| Net/Gross Gewicht | 23,0 kg / 25,0 kg |
| aantal stuks per 20-foot-container | \ |
| laadcapaciteit 40HQ | 513 stuks |
| MOQ | 513 stuks |
| Leveringstijd | 75 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI