TC1323BP TOMAC rolkast voor garage – werkstationswagen met 1 lade
- Geïntegreerd pindobord-achterpaneel
- 1 lade voor het organiseren van gereedschap
- Meerlaagse opbergplanken
- Ideaal voor actief reparatiewerk
- Mobiel en ruimtebesparend ontwerp
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Trolley Specificaties | Details |
| Totale afmetingen | 81,2 × 42 × 100 cm (met wielen 107,5 cm) |
| Achterafmetingen | 69 × 2 × 37,5 cm |
| Afmetingen binnenplank | \ |
| Lade afmetingen | 69 × 45 × 5 cm |
| Materiaal | Koudgerold staal |
| Dikte | 0,6 mm en 1,0 mm |
| Draagvermogen vloer | 20–60 kg |
| Totale draagcapaciteit | \ |
| Casters grootte | 2" |
| Materiaal van de zwenkwielen | PP |
| Accessoires | \ |
| Kwaliteit per karton | 1PC |
| Verpakkinggrootte: | 74 × 42 × 16 cm |
| Net/Gross Gewicht | 11,5 kg / 12,5 kg |
| aantal stuks per 20-foot-container | 550PCS |
| laadcapaciteit 40HQ | 1350 stuks |
| MOQ | 550PCS |
| Leveringstijd | 40 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI