TC13105 TOMAC zwaar belastbare gereedschapswagen met gasveerdeksel
- Deksel met gasveer en groot bovenvak voor opslag
- Laden in meerdere maten voor het organiseren van gereedschap
- Hoge laadcapaciteit tot 35 kg per lade
- Versterkte staalconstructie
- Groot werkoppervlak bovenaan
- Ideaal voor professionele werkplaatsopstelling
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Trolley Specificaties | Details |
| Totale afmetingen | 79*52,2*104 cm (met wielen) |
| Afmetingen bovenste lade | 76,5*49*15 cm |
| Afmetingen 2 laden | 30*44,2*6 cm |
| Afmetingen 1 lade | 30*44,2*12,6 cm |
| Afmetingen 1 lade | 64*44,2*8 cm |
| Afmetingen 1 lade | 64*44,2*12,6 cm |
| Materiaal | Koudgerold staal |
| Dikte |
Lade: 0,7 mm Carrosserie: 0,9 mm |
| Draagvermogen lade | 35kg |
| Casters grootte |
5"*1.25" 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen |
| Materiaal van de zwenkwielen |
PP 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen |
| Accessoires | \ |
| Kwaliteit per karton | 1PC |
| Verpakkinggrootte: | 86 × 59 × 96,5 cm |
| Net/Gross Gewicht | 62,0 kg / 67,2 kg |
| aantal stuks per 20-foot-container | \ |
| laadcapaciteit 40HQ | 132 stuks |
| MOQ | 132 stuks |
| Leveringstijd | 75 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI