TC13004 TOMAC gereedschapswagen met 4 laden en gasveerdeksel
- Deksel met gasveer voor eenvoudig openen en toegang
- 4 laden voor geordend gereedschapsopslag
- Bovenvak voor vaak gebruikte gereedschappen
- Uitvoering in koudgewalst staal
- Glad rollende wielen met remmen
- Compacte werkstation voor gebruik in de werkplaats
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Trolley Specificaties | Details |
| Totale afmetingen | \ |
| Afmetingen bovenste lade | 76,8*41*10,4 cm |
| Afmetingen onderste lade | 76,8*41*8 cm |
| Afmetingen 2 kleine laden | 38*33,7*5,8 cm |
| Afmetingen 1 lade | 68,1*38*7,8 cm |
| Afmetingen 1 lade | 68,1*38*10,9 cm |
| Materiaal | Koudgerold staal |
| Dikte |
Lade: 0,8 mm Paal: 1,5 mm |
| Draagvermogen van de lade | 40KG |
| Draagvermogen lade | 15kg |
| Draagvermogen van de bovenste lade | 30kg |
| Casters grootte |
5"*1.25" 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen |
| Materiaal van de zwenkwielen |
PP 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen |
| Accessoires | \ |
| Kwaliteit per karton | 1PC |
| Verpakkinggrootte: | 85*49,5*50,5 cm |
| Net/Gross Gewicht | 41,0 kg / 45,0 kg |
| aantal stuks per 20-foot-container | 112 stuks |
| laadcapaciteit 40HQ | \ |
| MOQ | 112 stuks |
| Leveringstijd | 75 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI