TC12703 TOMAC rolkast voor garage – gereedschapswagen met 3 laden
- 3 laden voor geclassificeerde opslag
- Grote onderste plank voor apparatuur
- Zware-dutyst staalconstructie
- Ontwerp met hoge draagcapaciteit
- Vlotte mobiliteit met vergrendelbare zwenkwielen
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Trolley Specificaties | Details |
| Totale afmetingen | 67,8 × 45,9 × 90,8 cm (met wielen) |
| Vaat Afmetingen | 67,5 × 45,6 × 8,9 cm |
| Lade afmetingen | 56,9 × 40 × 7,5 cm |
| Materiaal | Koudgerold staal |
| Dikte |
Lade: 0,8 mm Frame: 1,5 mm |
| Draagvermogen plank | 90KG |
| Draagvermogen lade | 35kg |
| Casters grootte | 4" |
| Materiaal van de zwenkwielen |
PP 2 zwenkwielen met rem, 2 vaste wielen |
| Accessoires | \ |
| Kwaliteit per karton | 1PC |
| Verpakkinggrootte: | 73 × 51,5 × 48 cm |
| Net/Gross Gewicht | 30,7 kg / 33,0 kg |
| aantal stuks per 20-foot-container | \ |
| laadcapaciteit 40HQ | 690PCS |
| MOQ | 690PCS |
| Leveringstijd | 75 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI