TC1203 TOMAC lichtgewicht gereedschapswagen met 3 planken
- Compacte afmeting, ideaal voor kleine ruimtes
- Uitvoering in koudgewalst staal
- open opslagconstructie met drie niveaus
- Glad rollende wielen met remmen
- Geschikt voor lichte gereedschappen en dagelijks gebruik
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Trolley Specificaties | Details |
| Totale afmetingen | 51*26*50 cm (met wielen 58 cm) |
| Afmetingen binnenplank | 51*25 cm |
| Materiaal | Koudgerold staal |
| Dikte |
Plank: 0,6 mm Paal: 0,7 mm |
| Draagvermogen vloer | 20KG |
| Totale draagcapaciteit | 80kg |
| Casters grootte | 3" |
| Materiaal van de zwenkwielen |
PP 2 zwenkwielen, 2 vaste wielen |
| Accessoires | \ |
| Kwaliteit per karton | 1PC |
| Verpakkinggrootte: | 53*27*17 cm |
| Net/Gross Gewicht | 6,5 kg / 7,0 kg |
| aantal stuks per 20-foot-container | 380 stuks |
| laadcapaciteit 40HQ | 950 stuks |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 45 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI