TC119285E-2 TOMAC 16 V Li-ion brushless ratelsleutel met 3/8" lange handgreep, 85 Nm, CE-gecertificeerd
- koppel van 85 Nm voor het aanhalen van lastige bevestigingsmiddelen in automotive- en montage-toepassingen.
- Lange handgreep verbetert de bereikbaarheid en hefboomwerking in diepere, nauwe werkgebieden.
- aandrijving van 3/8 inch met een gecontroleerde snelheid van 0–250 tpm voor een soepele, gecontroleerde bevestiging.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC119285E-2 |
| Product | 16 V, 85 Nm, lithium-ion, borstellose ratelsleutel (3/8" lange handgreep) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 16V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 450W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0–250 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | 85 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 3/8" |
| Standaard schroeven | M5-M12 |
| Hoogsterktebouten | M5-M10 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,6 kg / 2,7 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 46 × 45 × 37 cm |
| Net/Gross Gewicht | 26 kg / 27 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI