TC119285A-2 TOMAC 16 V Li-ion borstelloze 1/4" ratelmoersleutel met korte handgreep, 85 Nm, CE-gecertificeerd
- maximaal koppel van 85 Nm voor snelle demontage en aanspanning op beperkte ruimte.
- stabiele snelheid van 0–250 tpm voor gecontroleerd bevestigingswerk.
- uitgang van 1/4" (6,35 mm) geschikt voor bouten M5–M12; kort handvat voor toegang tot compacte ruimtes.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC119285A-2 |
| Product | 16 V, 85 Nm, lithium-ion, borstelloze ratelsleutel (1/4" korte handgreep) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 16V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 450W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0–250 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | 85 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/4" |
| Standaard schroeven | M5-M12 |
| Hoogsterktebouten | M5-M10 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 1,1 kg / 1,3 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 46 × 45 × 37 cm |
| Net/Gross Gewicht | 12 kg / 14 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI