TC117252A TOMAC 20 V borstelloze eenhandige cirkelzaag 140 mm 52 mm 1080 W 6800 tpm CE
- Compacte éénhandbediening: lichtgewicht behuizing van 1,6 kg voor gemakkelijker bovenhoofds- en nauwe-snijwerkzaamheden.
- Snel en schoon snijden: 6800 rpm snelheid met 140 mm-blad en een snijdiepte tot 52 mm.
- Borstelloze 1080 W-kracht + lange gebruiksduur: efficiënte prestaties met 2 × 4,0 Ah-accu’s en 2 A-oplader.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC117252A |
| Product | 20 V lithium-ion borstelloze enkelhandszaag |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 1080W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 6800 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Impactenergie | \ |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Maximale snijdiepte | 52 mm |
| Zaagbladdiameter | 140 mm |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Aantal per karton | 4STUKS |
| Verpakkinggrootte | 50 × 41 × 35 cm |
| Net/Gross Gewicht | 18 kg / 19 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI