TC117224A TOMAC 20 V borstelloze rotatiehamer van 24 mm, 2,3 J, 750 W, draadloze hamerboor, CE
- slagenergie van 2,3 J: krachtig betonboren tot Φ24 mm met 0–4800 slagen/min.
- Borstelloos + 750 W uitgangsvermogen: efficiënte stroomafgifte en langere levensduur.
- Klaar voor draadloos gebruik: 2 × 4,0 Ah-accu’s, 2 A-oplader, evenwichtige handeling van 2,24 kg.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC117224A |
| Product | 20 V lithium-ion borstelloze elektrische rotatiehamer – 24 mm |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 750w |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0–1550 tpm |
| Impactpercentage | 0–4800 slagen/min |
| Impactenergie | 2,3 joule |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Maximaal Boren vermogen | 24 mm |
| Snijdiepte | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 50 × 41 × 35 cm |
| Net/Gross Gewicht | 28 kg / 29 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI