TC117222B TOMAC 16 V Li-ion borstellose heen-en-weerzaag, 0–3000 slagen/min, slaglengte 22 mm, CE-gecertificeerd
- Borstelloze 450 W-kracht levert sterke snijprestaties en een langere levensduur van de machine.
- 0–3000 slagen per minuut met een slaglengte van 22 mm voor snelle, efficiënte hout- en metaalbewerking.
- Licht gewicht van 1,3 kg voor gemakkelijk gebruik met één hand en snijden boven het hoofd.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC117222B |
| Product | 16 V lithium-ion accu-zaag met heen-en-weer-beweging zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 16V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 450W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Leegloopslagssnelheid | 0–3000 BPM |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | \ |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Heen-en-weer slaglengte | 22 mm |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 54*44*25 cm |
| Net/Gross Gewicht | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI