TC115260A TOMAC 20 V borstelloze boor-schroefmachine, 60 Nm, 1/4" zeskant, tweesnelheid, 580 W, CE-gecertificeerd
- koppel van 60 Nm met borstelloze motor en maximaal vermogen van 580 W voor krachtige prestaties.
- 1/4" (6,35 mm) zeskantsteel voor snelle bitsverwisseling en veilig aandrijven.
- Tweesnelheidsschakeling (0–550 / 0–2000 tpm) voor nauwkeurig bevestigen en snel boren.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC115260A |
| Product |
20 V 60 Nm lithium-ion BORSTELLOZE BOOR-SCHROEFDRAAIER |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 580W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-550 / 0-2000 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | 60 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/4" |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 53 × 40 × 25 cm |
| Net/Gross Gewicht | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI