TC1152230B TOMAC 20 V borstelloze schaduwloze lamp, 230 Nm, 1/4" zeskant, slagboorschroevendraaier, CE
- 230 Nm maximaal koppel voor zware bevestigingswerkzaamheden.
- Schaduwloos licht verbetert de zichtbaarheid in smalle, donkere ruimtes.
- Brushless-motor levert een langere gebruiksduur en vereist minder onderhoud.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1152230B |
| Product |
20 V 230 NM LITHIUM-ION BORSTELLOZE SCHROEVEDRAAIER (SCHADUWVRIJ LICHT) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 320W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1200/0-2200/0-3000/0-3500 tpm |
| Impactpercentage | 0-1200/0-2500/0-3500/0-3900 slagen per minuut |
| Max. koppel | 230 N·m |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/4" |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Aantal per karton | 4STUKS |
| Verpakkinggrootte | 68 × 47 × 36 cm |
| Net/Gross Gewicht | 18,5 kg / 19,5 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI