TC1152230A TOMAC 20 V borstelloze slagboorschroevendraaier, 230 Nm, 1/4" zeskant, 4 snelheden, 320 W, CE
- Tot 230 Nm maximaal koppel voor zware bevestigingswerkzaamheden.
- 4-snelheidsregeling: 0–3500/3000/2200/1200 tpm met 0–3900/3500/2500/1200 slagen per minuut.
- 1/4" (6,35 mm) zeskantsteel voor snelle bitsverwisseling en veilig aandrijven.
- websiteproductnaam (<100 tekens)
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1152230A |
| Product |
20 V 230 NM LITHIUM-ION Borstelloze schroevendraaier |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 320W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1200/0-2200/0-3000/0-3500 tpm |
| Impactpercentage | 0-1200/0-2500/0-3500/0-3900 slagen per minuut |
| Max. koppel | 230 N·m |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/4" |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 44*29*50 cm |
| Net/Gross Gewicht | 24 kg / 25 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI