TC1152180B TOMAC 16 V Li-ion schroefdraaier zonder borstels met slagwerking, 1/4" zeskant, 180 Nm, schaduwloos licht, CE-gecertificeerd
- Schaduwloos licht verbetert de zichtbaarheid in donkere hoeken en smalle werkruimten.
- maximaal koppel van 180 Nm voor snel aandraaien en het verwijderen van koppige schroeven.
- 4-versnellingen, 0–3200 tpm en tot 0–3800 slagen per minuut voor gecontroleerd aandraaien.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1152180B |
| Product |
16 V, 180 Nm, LITHIUM-ION BORSTELLOZE SCHROEVEDRAAIER (SCHADUWVRIJ LICHT) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 16V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 220w |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1300/0-2200/0-2700/0-3200 tpm |
| Impactpercentage | 0-1300/0-2500/0-3300/0-3800 slagen per minuut |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/4" |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,1 kg / 2,2 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 54,5 × 49 × 39,5 cm |
| Net/Gross Gewicht | 20,4 kg / 21,4 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI