TC114260D TOMAC 20 V borstelloze slagboor-schroefmachine met 13 mm accu-aangedreven boorklem met automatische vergrendeling, 60 Nm, CE-gecertificeerd
- Borstelloze motor met 60 Nm koppel voor krachtig boren en schroeven.
- 13 mm automatisch vergrendelende metalen spanklem voor snelle bitsverwisseling en stevige klemming.
- Tweesnelheidsregeling 0–550 / 0–2000 tpm met 580 W uitgangsvermogen voor efficiënt werken.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC114260D |
| Product |
20 V 60 Nm lithium-ion BORSTELLOSE ELEKTRISCHE SLAGBOOR (13 MM) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 580W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-550 / 0-2000 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | 60 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte |
13mm Automatisch vergrendelbare ratelijzerklem |
| Uitkomstasgrootte | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,5 kg / 2,6 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 50 × 44 × 32 cm |
| Net/Gross Gewicht | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI