TC114260A TOMAC 20 V Li-ion borstelloze accuboormachine met kunststof spanklem van 10 mm, 60 Nm, CE-gecertificeerd
- een koppel van 60 Nm maakt boren en schroeven eenvoudig.
- Tweesnelheidsoverbrenging: 0–550 / 0–1800 tpm voor controle en efficiëntie.
- Lichtgewicht behuizing van 0,92 kg vermindert vermoeidheid bij werk boven het hoofd.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC114260A |
| Product |
20 V 60 Nm lithium-ion Borstelloze elektrische boor met kunststof spanklem (10 mm) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 550W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-550/0-1800 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | 60 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte |
10mm Kunststof lange spanklem |
| Uitkomstasgrootte | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,5 kg / 2,6 kg |
| Aantal per karton | 10st |
| Verpakkinggrootte | 50 × 44 × 32 cm |
| Net/Gross Gewicht | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI