TC1142160A TOMAC 20 V borstelloze draadloze slagboor met 13 mm, 160 Nm, driesnelheid, 790 W, CE (nieuw model)
- Nieuw model levert een koppel van 160 Nm met een borstelloze motor en een maximaal vermogen van 790 W.
- drietraps-snelheidsregeling (0–650 / 0–2000 / 0–2500 tpm) voor veelzijdige toepassingen.
- 13 mm automatisch vergrendelende metalen spanklem waarborgt stevig vastzetten en snelle bitwisseling.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1142160A |
| Product |
20 V, 160 Nm, LITHIUM-ION Borstelloze elektrische slagboor (13 mm), nieuw model |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 790 W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-650/0-2000/0-2500 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte |
13mm Automatisch vergrendelbare ratelijzerklem |
| Uitkomstasgrootte | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 4,3 kg / 4,5 kg |
| Aantal per karton | 4STUKS |
| Verpakkinggrootte | 43 × 34 × 31 cm |
| Net/Gross Gewicht | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI