TC1142100A TOMAC 20 V brushless 13 mm accu-aangedreven boormachine met automatische vergrendelingshouder, 100 Nm, 620 W, CE, nieuw model
- Nieuw model levert 100 Nm hoog koppel voor zwaar werk bij boren en schroeven.
- 13 mm automatisch vergrendelende metalen spanklem voor veilige klemming en snelle bitsverwisseling.
- 2 × 4,0 Ah-accu’s met een maximaal vermogen van 620 W voor een langere gebruiksduur en krachtige prestaties.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1142100A |
| Product |
20 V, 100 Nm, LITHIUM-ION Borstelloze elektrische boor (13 mm), nieuw model |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 620W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-550 / 0-2000 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | 100 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte |
13mm Automatisch vergrendelbare ratelijzerklem |
| Uitkomstasgrootte | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 49 × 45 × 30 cm |
| Net/Gross Gewicht | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI