TC1132125B TOMAC 20 V 1600 W borstelloze hoekschuurmachine 125 mm M14 3-snelheden CE
- 1600 W borstelloze motor: snelle snijprestaties en zwaar slijpen met hoog rendement.
- 3-snelheidsregeling: 9000/6500/3500 rpm voor snijden, polijsten en oppervlaktevoorbereiding.
- 125 mm M14-standaard: brede schijfcompatibiliteit; inclusief 2 × 9,0 Ah-accu’s + 2 A-oplader.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1132125B |
| Product | 20 V lithium-ion 1600 W borstelloze hoekschuurmachine |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 1600 W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 3500/6500/9000 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | \ |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Diameter slijpschijf | 125 mm |
| Snijdiepte | \ |
| Spindeldraad | M14 |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,7 kg / 2,9 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 49 × 38 × 27 cm |
| Net/Gross Gewicht | 16 kg / 17 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI