TC1132125A TOMAC 20 V 900 W borstelloze hoekschuurmachine 125 mm M14 3-snelheden CE
- 900 W borstelloze motor: krachtige snij- en slijpprestaties met hoger rendement en langere levensduur van de motor.
- drietraps snelheidsregeling: 9000/6500/3500 tpm voor metaalsnijden, polijsten en oppervlaktevoorbereiding.
- standaardopstelling van 125 mm met M14-schroefdraad: brede schijfcompatibiliteit; inclusief 2 × 4,0 Ah-accu’s + 2 A-snellaadfunctie.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1132125A |
| Product | 20 V lithium-ion 900 W borstelloze hoekschuurmachine |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 900W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 3500/6500/9000 tpm |
| Impactpercentage | \ |
| Max. koppel | \ |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Diameter slijpschijf | 125 mm |
| Snijdiepte | \ |
| Spindeldraad | M14 |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 4 kg / 4,2 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 52 × 36 × 36 cm |
| Net/Gross Gewicht | 24 kg / 25 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI