TC1122900A TOMAC 20 V, 900 N·m, borstelloze slagmoersleutel met 1/2"-aansluiting, CE-certificaat
- maximaal koppel van 900 N·m: krachtige prestatie voor koppelingen die moeilijk loskomen en zwaar werk bij het aandraaien.
- drietraps-snelheidsregeling: 0–2850/2450/2000 tpm met 0–3000/2800/2100 slagen per minuut voor betere controle.
- Borstelloos + 1/2" aandrijving: duurzame borstelloze motor, vierkante aandrijving van 12,7 mm (1/2").
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1122900A |
| Product |
20 V, 900 Nm, lithium-ion Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 500W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-2000/0-2450/0-2850 tpm |
| Impactpercentage | 0-2100/0-2800/0-3100 slagen per minuut |
| Max. koppel | 900 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M10-M22 |
| Hoogsterktebouten | M8-M16 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 6,3 kg / 6,5 kg |
| Aantal per karton | 4STUKS |
| Verpakkinggrootte | 52 × 34 × 31 cm |
| Net/Gross Gewicht | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI