TC1122750A TOMAC 20 V, 750 N·m, borstelloze slagmoersleutel met 1/2"-aansluiting, CE-certificaat
- koppel van 750 N·m: zwaar werk los- en aandraaien; ondersteunt standaard bouten M10–M24 en hoogsterkte bouten M10–M16.
- drietraps-snelheidsregeling: 0–2850/2450/2000 tpm met 0–3100/2800/2100 slagen per minuut om verschillende werkzaamheden aan te passen en overaandraaien te voorkomen.
- Borstelloos + 1/2" aandrijving: efficiënte, duurzame borstelloze motor; vierkante aandrijving van 12,7 mm (1/2") past op gangbare steeksleutels.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1122750A |
| Product |
20 V, 750 N·m, lithium-ion Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 480w |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-2000/0-2450/0-2850 tpm |
| Impactpercentage | 0-2100/0-2800/0-3100 slagen per minuut |
| Max. koppel | 750 N·m |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M10-M24 |
| Hoogsterktebouten | M10-M16 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 3,8 kg / 4 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 47 × 30 × 31 cm |
| Net/Gross Gewicht | 23 kg / 24 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI