TC1122650A TOMAC 20 V, 650 N·m, borstelloze slagmoersleutel met 1/2"-aansluiting, CE-certificaat
- maximaal koppel van 650 N·m voor zware los- en aandraaiwerkzaamheden.
- drietraps-snelheidsregeling: 0–2900/2300/1850 tpm voor betere bediening.
- 1/2" aandrijving ondersteunt bouten M10–M22; twee accu’s van 4,0 Ah inbegrepen.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1122650A |
| Product |
20 V, 650 NM, lithium-ion Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 450W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1850/0-2300/0-2900 tpm |
| Impactpercentage | 0-1900/0-2200/0-3200 slagen per minuut |
| Max. koppel | 650 nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M10-M22 |
| Hoogsterktebouten | M8-M16 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 3,8 kg / 4 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 47 × 30 × 31 cm |
| Net/Gross Gewicht | 23 kg / 24 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI