TC1122500B TOMAC 20 V, 500 N·m, borstelloze tweedoelige slagmoersleutel met 1/2"-aansluiting, CE-certificaat
- Tweedoelige 1/2" vierkante as voor veelzijdige bevestigingsapplicaties.
- 500 N·m koppel voor bouten M10–M22; ondersteuning voor hoogwaardige bouten M8–M16.
- 3 snelheden + sterke slagkracht: 0–2650 tpm, tot 3500 slagen per minuut.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1122500B |
| Product |
20 V, 500 N·m, lithium-ion BORSTELLOZE SLAGSLEUTEL (TWEEDOELIG) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 420W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1900/0-2320/0-2650 tpm |
| Impactpercentage | 0-2320/0-2980/0-3500 slagen/min |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M10-M22 |
| Hoogsterktebouten | M8-M16 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 50*37*32 cm |
| Net/Gross Gewicht | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI