TC1122400A TOMAC 20 V, 400 N·m, borstelloze 1/2"-slagsleutel, CE-certificaat
- 400 N·m koppel voor snelle demontage en zwaar werk.
- drietraps snelheidsregeling: 0–2800/2530/2050 rpm voor precisiewerk.
- 1/2" vierkante aandrijving geschikt voor bouten M8–M20; compact ontwerp van 1,16 kg.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1122400A |
| Product |
20 V, 400 Nm, lithium-ion Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 400W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-2050/0-2530/0-2800 tpm |
| Impactpercentage | 0-2470/0-3050/0-3600 slagen per minuut |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M8-M20 |
| Hoogsterktebouten | M8-M16 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 3,5 kg / 3,7 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 44 × 33 × 31 cm |
| Net/Gross Gewicht | 21 kg / 22 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI