TC11222100A TOMAC 20 V, 2100 N·m, borstelloze slagmoersleutel met 3/4"-aansluiting, CE-certificaat
- maximaal koppel van 2100 N·m: Extreem vermogen voor wielmoeren van vrachtwagens en zwaar belaste bevestigingsmiddelen.
- 3-snelheidsregeling: 0–1800/1400/1100 tpm met 0–2300/1850/1150 slagen per minuut voor gecontroleerde output.
- 3/4" aandrijving (19 mm): Geschikt voor standaard M14–M36- en hoogwaardige M12–M27-bouten; robuuste constructie.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC11222100A |
| Product |
20 V 2100 NM lithium-ion Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 700w |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1100/0-1400/0-1800 tpm |
| Impactpercentage | 0-1150/0-1850/0-2300 ipm |
| Max. koppel | 2100 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 3/4" |
| Standaard schroeven | M14-M36 |
| Hoogsterktebouten | M12-M27 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 8 kg / 8,5 kg |
| Aantal per karton | 2 stuks |
| Verpakkinggrootte | 47 × 36 × 31 cm |
| Net/Gross Gewicht | 16 kg / 17 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI