TC1122180C TOMAC 16 V Li-ion borstelloze tweedoelige 1/2" inslagmoersleutel 180 Nm schaduwloos licht CE-gecertificeerd
- Tweedoelige constructie voor meervoudige toepassingen; één gereedschap dekt meer toepassingsgebieden.
- Schaduwloos licht verbetert de zichtbaarheid in donkere motorkappen en nauwe ruimtes.
- 180 Nm koppel met 4 snelheden tot 3200 tpm en 3800 slagen per minuut voor optimale controle.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC1122180C |
| Product |
16 V, 180 Nm, LITHIUM-ION BORSTELLOZE INSLAGMOERSLEUTEL (TWEEDOELEINDIG, SCHADUWVRIJ LICHT) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 16V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 220w |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1300/0-2200/0-2700/0-3200 tpm |
| Impactpercentage | 0-1300/0-2500/0-3300/0-3800 slagen per minuut |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M8-M16 |
| Hoogsterktebouten | M8-M12 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 2,4 kg / 2,6 kg |
| Aantal per karton | 5st |
| Verpakkinggrootte | 52 × 36 × 31 cm |
| Net/Gross Gewicht | 12 kg / 13 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI