TC11221600A TOMAC 20 V, 1600 N·m, borstelloze slagmoersleutel met 3/4"-aansluiting, CE-certificaat
- maximaal koppel van 1600 N·m: Ontworpen voor bevestigingsmiddelen op vrachtwagens, banden en zwaar materieel.
- drietraps snelheidsregeling: 0–1800/1100/900 tpm met 0–2200/1900/1450 slagen per minuut voor gecontroleerde prestaties.
- 3/4" aandrijving (19 mm): Geschikt voor standaard bouten M12–M30 en hoogwaardige bouten M10–M24; stevige bediening.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC11221600A |
| Product |
20 V, 1600 Nm, lithium-ion Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 550W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-900 / 0-1100 / 0-1800 tpm |
| Impactpercentage | 0-1450 / 0-1900 / 0-2200 slagen per minuut |
| Max. koppel | 1600 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 3/4" |
| Standaard schroeven | M12-M30 |
| Hoogsterktebouten | M10-M24 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 7 kg / 7,5 kg |
| Aantal per karton | 2 stuks |
| Verpakkinggrootte | 42 × 33 × 28 cm |
| Net/Gross Gewicht | 14 kg / 15 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI