TC11221300A TOMAC 20 V, 1300 N·m, borstelloze slagmoersleutel met 1/2"-aansluiting, CE-certificaat
- maximaal koppel van 1300 N·m: Krachtig vermogen voor hardnekkige bevestigingsmiddelen.
- drietraps snelheidsregeling: 0–2000/1850/1350 tpm met 0–2900/1900/1450 slagen per minuut voor betere controle.
- Borstelloos + 1/2" aandrijving: Vierkante aandrijving van 12,7 mm (1/2"); geschikt voor bouten M12–M27; stevige bediening.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC11221300A |
| Product |
20 V, 1300 N·m, lithium-ion Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 520 W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0–1350 / 0–1850 / 0–2000 tpm |
| Impactpercentage | 0-1450/0-1900/0-2900 slagen per minuut |
| Max. koppel | 1300 nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M12-M27 |
| Hoogsterktebouten | M10-M22 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 7 kg / 7,5 kg |
| Aantal per karton | 2 stuks |
| Verpakkinggrootte | 42 × 33 × 28 cm |
| Net/Gross Gewicht | 14 kg / 15 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI