TC11221100A TOMAC 20 V, 1100 N·m, borstelloze slagmoersleutel met 1/2"-aansluiting, CE-certificaat
- maximaal koppel van 1100 N·m: Ontworpen voor zwaar werk bij het losmaken en aandraaien.
- drietraps snelheidsregeling: 0–2300/1850/1350 tpm met 0–2900/1900/1450 slagen per minuut voor betere controle.
- Borstelloos + 1/2" aandrijving: Vierkante aandrijving van 12,7 mm (1/2"); geschikt voor bouten M12–M24.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC11221100A |
| Product |
20 V 1100 NM LITHIUM-ION Slagmoersleutel zonder borstels |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Motortype | Zonder borstel |
| Geregistreerde vermogen | 510W |
| tweesnellenregeling | \ |
| Geen laadsnelheid | 0-1350/0-1850/0-2300 tpm |
| Impactpercentage | 0-1450/0-1900/0-2900 slagen per minuut |
| Max. koppel | 1100 Nm |
| Maximaal ont montage koppel | \ |
| Spindeltype/Grootte | \ |
| Uitkomstasgrootte | 1/2" |
| Standaard schroeven | M12-M24 |
| Hoogsterktebouten | M10-M18 |
| Gewicht van de blote machine | \ |
| Accessoires | \ |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 5,8 kg / 6 kg |
| Aantal per karton | 2 stuks |
| Verpakkinggrootte | 42 × 33 × 28 cm |
| Net/Gross Gewicht | 11 kg / 12 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |
| Certificaat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI