TC01220179 TOMAC 20 V 9,0 Ah lithium-ionaccu
- Hoge capaciteit: 9,0 Ah voor langere gebruiksduur.
- Hoge ontlading: 10C-ontlaadsnelheid voor veeleisende toepassingen.
- Betrouwbare bouw: 20,8 V, 18650-cellen, 0,98 kg.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC01220179 |
| Product | 20 V 9,0 Ah lithiumbatterij |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20,8 V |
| Afvoersnelheid | 10c |
| Cellenspecificatie | 18650 |
| Capaciteit | 9AH |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 0.98kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 15 × 16 × 10 cm |
| Net/Gross Gewicht | 7 kg / 8 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI