TC01220176 TOMAC 20 V 2,0 Ah lithium-ionaccu
- Compacte capaciteit: 2,0 Ah voor lichter, dagelijks gebruik.
- Hoge ontlading: 10C-ontlaadsnelheid voor stabiel vermogen onder belasting.
- Kwalitatief hoogwaardige bouw: 20,8 V, 18650-cellen, slechts 0,37 kg.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC01220176 |
| Product | 20 V, 2,0 Ah-lithiumbatterij |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20,8 V |
| Afvoersnelheid | 10c |
| Cellenspecificatie | 18650 |
| Capaciteit | 2Ah |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 0.37kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 15 × 16 × 10 cm |
| Net/Gross Gewicht | 6 kg / 7 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI