TC01220175 TOMAC 20 V lithium-sneloplaadapparaat (2,0 A uitvoer)
- Snel laden: 20,8 V / 4,0 A uitvoer met CC/CV-laden voor efficiënte laadcycli.
- EU-netklaar: 200–240 V wisselstroom, 50/60 Hz ingang met Europese stekker.
- Duurzaam en draagbaar: 1,5 m VDE2×0,5 voedingskabel en een lichtgewicht ontwerp van 0,3 kg.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC01220175 |
| Product | 20 V lithium-oplaadapparaat (4,0 A uitvoer) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Invoer | 200–240 Vac / 50 Hz–60 Hz |
| Uitgang | 20,8 V / 4,0 A |
| Accessoires |
1,5 meter netsnoer / VDE 2 × 0,5 Europees stopcontact |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 0.3kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 15 × 13 × 10 cm |
| Net/Gross Gewicht | 4,5 kg / 5,5 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI