TC01220174 TOMAC 20 V lithium-oplaadapparaat (2,0 A uitvoer)
- EU-ingangsbereik: 200–240 Vac, 50/60 Hz voor Europese stroomvoorziening.
- Stabiel opladen: 20,8 V / 2,0 A met constante stroom + constante spanning (CC/CV) opladen.
- Gebruiksvriendelijk ontwerp: Europese stekker, 1,5 m VDE2×0,5 voedingskabel, 0,3 kg lichtgewicht.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC01220174 |
| Product | 20 V lithiumlader (2,0 A uitvoer) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 20V |
| Invoer | 200–240 Vac / 50 Hz–60 Hz |
| Uitgang | 20,8 V / 2,0 A |
| Accessoires |
1,5 meter netsnoer / VDE 2 × 0,5 Europees stopcontact |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 0.3kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 15 × 13 × 10 cm |
| Net/Gross Gewicht | 4,5 kg / 5,5 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI