TC01220173 TOMAC 16 V / 2,0 Ah lithium-accu
- Stabiele uitgang: 16,8 V Li-ion-accupakket voor draadloze gereedschappen/apparaten.
- Hoge ontlading: 10C ontladingsstroom voor zware belastingen.
- Compact ontwerp: 18650-cellen, 2,0 Ah capaciteit, 0,23 kg lichtgewicht.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC01220173 |
| Product | 16 V 2,0 Ah-lithiumbatterij |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 16,8V |
| Afvoersnelheid | 10c |
| Cellenspecificatie | 18650 |
| Capaciteit | 2Ah |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 0,23kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 15 × 13 × 10 cm |
| Net/Gross Gewicht | 4 kg / 5 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI