TC01220171 TOMAC 12 V, 2,0 Ah lithiumaccu
- Stabiele uitvoer: 12,6 V Li-ion-accupack voor draadloze gereedschappen/apparaten.
- Hoge ontlading: 10C ontladingsstroom voor zware belastingen.
- Compacte bouw: 18650-cellen, 2,0 Ah-capaciteit, lichtgewicht van 0,18 kg.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC01220171 |
| Product | 12 V 2,0 Ah-lithiumbatterij |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 12,6V |
| Afvoersnelheid | 10c |
| Cellenspecificatie | 18650 |
| Capaciteit | 2Ah |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 0,18 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 15×10×10 cm |
| Net/Gross Gewicht | 3 kg / 4 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI