TC01220170 TOMAC 12 V lithiumlader (2,0 A uitvoer)
- Wijd ingangsspanningsbereik: 110–240 Vac, 50/60 Hz voor wereldwijd gebruik.
- Stabiel opladen: 12,6 V/2,0 A met constante stroom + constante spanning (CC/CV)-oplading.
- Praktisch ontwerp: Één laadpoort, Europese stekker, 1,5 m VDE2×0,5 voedingskabel, 0,18 kg lichtgewicht.
- Overzicht
- Aanbevolen producten
| Specificatie | Details |
| Model | TC01220170 |
| Product | 12 V-lithiumlader (2,0 A uitvoer) |
| Stroomvoorziening | Draadloos |
| Spanning | 12V |
| Invoer | 110–240 V wisselstroom / 50–60 Hz |
| Uitgang | 12,6 V / 2,0 A |
| Accessoires |
1,5 meter netsnoer / VDE 2 × 0,5 Enkele laadpoort / Europese stekker |
| Verpakkinginformatie | Kleurdoos |
| Envelopgrootte | \ |
| Enkelvoudig netto-/brutogewicht | 0,18 kg |
| Aantal per karton | 6 stuks |
| Verpakkinggrootte | 15×10×10 cm |
| Net/Gross Gewicht | 3 kg / 4 kg |
| MOQ | 500 stuks |
| Leveringstijd | 60 dagen |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI