TC40B TOMAC 40W RMS Te kōpae whakamātautau pūnaha Bluetooth, TWS, AUX/USB/AC, Te whakamāngai i ngā tāwhai (CE)
- te kaha o te tāwhai: 80W (tāwhai) / 40W (RMS) me te whakamāngai i ngā tāwhai hei whakamāngai i ngā tāwhai iti.
- Te whakamātāutau TWS me ngā āhua āhua āhua e rua mō ngā taumata rere kōrero.
- Te āhua kaha o te wāhi mahi me ngā tārua AUX/USB/AC me te tārua USB 5V/2.1A.
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakaritenga | Hei Raraunga |
| Tauira | TC40B |
| Hua | Kaiwhakamātautau Pūrere Bluetooth |
| Hoko Hiko | Weriweri |
| Momo Motokā | Kauhereore |
| Tārua Whakamātātutanga USB | 5V / 2.1A |
| Umu Whakauru | 110–240V |
| Te Hiko Tāwhai | 80W |
| Pūkaha matua | 40W (20W×2 ) |
| Inuāhi | AUX / USB / AC |
| Te Hiko Bluetooth | 5–30 mita |
| Ngā kaiwhakamātautau | Ngā kaiwhakamātautau ā-whānui 2×3" |
| Ngā arapōhā o te kēmu | AUX/USB/BT |
| Te whakamāngai huinga | Te huinga TWS |
| Ēnei ngā arapōhā EQ e rua | Ngā wā mahi / ngā wā whakamātau |
| Mōhiohio Pākete | Wheako |
| Te rahi o te kete kotahi | \ |
| Te Tāwāhi Tāwhai Tahi / Tāwāhi Tāwhai | 2.8kg / 3.2kg |
| Te Nui o ngā Tuhinga ki roto i te Kāponi | 6tao |
| Rahi pēke | 55×37×45cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 16.8kg / 19kg |
| MOQ | 1000pcs |
| Wā tuku | 50 ngā rā |
| 20GP | 2040 kōpae |
| Tiwhikete | CE |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI