TC1327SP TOMAC Tārua Tāwhai Māmā i te Whare Wāhi – Tārua Taputapu 1 Tārua
- tēnei rākau kōpū mō te whakamātautau i ngā rākau mahi
- ēnei āku toru pae mō ngā taputapu nui
- Te papa pātāwhai ki te taha mō te whakapanga i ngā rākau mahi
- Ngā whakamātautau hāere māmā me ngā pākanga
- Te whakamātautau iti mō te whakamātautau i tēnei wāhi mahi
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakawai Trolley | Hei Raraunga |
| Rahi matua | 70*35*67cm (i te rōrō 76cm) |
| Ngā āhua o ngā rākau o roto | 69*34cm |
| Te āhua o te rūma tāwhai | 59.5*30*6.5cm |
| Rauemi | Hīhī i rere mai i te hōu |
| Te matotoru |
Papa: 0.6mm Kōrero: 0.7mm |
| Te uara o te wāhi e taea ana te whakamātautau | 40kg |
| Te uara o te katoa e taea ana te whakamātautau | 100kg |
| Te Rahi o te Kāster | 3" |
| Te Mātātoko o te Kāster |
PP 2 huri, 2 tāwhai |
| Ngā taonga | \ |
| Te Arotake o te Hauānga i te Kātene | 1 tūtohi |
| Rahi o te Pākete: | 72*37*21cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 12.0kg / 13.0kg |
| te Tau o ngā Kātene i te 20GP | \ |
| te tau o ngā kāpae e taea ana te whakauru i te 40HQ | 513 kōpae |
| MOQ | 500pcs ngā |
| Wā tuku | 45 rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI