TC1323SP TOMAC Tārua Tāwhai Māmā Taputapu me te Pāpātai
- Te papa pākākī ki te taha mō te whakarerekē i ngā taputapu
- Te kaha o te kawe, 90 kg i ia tapa
- Te tāruke hīhī kaha ake hei whakamārama o te tāwhai
- Ko te whakamahinga o te whakamātautau me te hāere
- He pai rawa atu mō te whakamātautau i tēnei wāhi mahi a te tohunga
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakawai Trolley | Hei Raraunga |
| Rahi matua | 81.5*46*94cm (me ngā kākāriki) |
| Ngā āhua o ngā rākau o roto | 73*45.6*5.7cm |
| Rauemi | Hīhī i rere mai i te hōu |
| Te matotoru |
Te tapa: 0.8mm Te whare: 1.2mm |
| Te uara o te wāhi e taea ana te whakamātautau | 90kg |
| Te uara o te katoa e taea ana te whakamātautau | \ |
| Te Rahi o te Kāster | 4" |
| Te Mātātoko o te Kāster |
PP 2 huri, he pākihi whakamātau, 2 tū |
| Ngā taonga | \ |
| Te Arotake o te Hauānga i te Kātene | 1 tūtohi |
| Rahi o te Pākete: | 88*51.5*28.5cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 23.0kg / 25.0kg |
| te Tau o ngā Kātene i te 20GP | \ |
| te tau o ngā kāpae e taea ana te whakauru i te 40HQ | 513 kōpae |
| MOQ | 513 kōpae |
| Wā tuku | 75 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI