TC13105 TOMAC Tārua Taputapu Tāwhai Hauāhi me te Kōpae Pūkoro Rere
- He kāpae hāngī hau me te wāhi nui ki te tāwhai
- Ngā rākau i te rahi rerehua mō te whakamārama i ngā taputapu
- Te kapakapa o te kaha teitei i tēnei, i te 35kg i ia whārangi
- Te hanga hāngā kōhao
- Te rāwhiti o te wāhi mahi nui ki runga
- He pai rawa atu mō te whakamātautau i tēnei wāhi mahi a te tohunga
- Tirohanga
- Ngā Mea Whakamomori
| Whakawai Trolley | Hei Raraunga |
| Rahi matua | 79*52.2*104 cm (me ngā kātā) |
| Ngā Āhua o te Tātai Owha | 76.5*49*15 cm |
| Ngā Āhua o ngā Rūma E Rua | 30*44.2*6 cm |
| Te Āhua o tēnei rūma | 30*44.2*12.6 cm |
| Te Āhua o tēnei rūma | 64*44.2*8 cm |
| Te Āhua o tēnei rūma | 64*44.2*12.6 cm |
| Rauemi | Hīhī i rere mai i te hōu |
| Te matotoru |
Rūma: 0.7 mm Tinana: 0.9mm |
| Te kaha o te rūma tāwhai ki te whakamātau i ngā mea | 35kg |
| Te Rahi o te Kāster |
5"*1.25" 2 huri, he pākihi whakamātau, 2 tū |
| Te Mātātoko o te Kāster |
PP 2 huri, he pākihi whakamātau, 2 tū |
| Ngā taonga | \ |
| Te Arotake o te Hauānga i te Kātene | 1 tūtohi |
| Rahi o te Pākete: | 86*59*96.5cm |
| Meha/kaiwhata rawa | 62.0kg / 67.2kg |
| te Tau o ngā Kātene i te 20GP | \ |
| te tau o ngā kāpae e taea ana te whakauru i te 40HQ | 132taonga |
| MOQ | 132taonga |
| Wā tuku | 75 ngā rā |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI